Kalendář akcí na sezónu 2020

Termín Akce Fotky
14.01.-17.01. Studijní pobyt v cisterciáckém klášteře v Pobletu, ES fotky
18.01. Seminář biomechaniky Praha
01.02. Seminář biomechaniky Hradec Králové
22.02. Zimní sněm Hradeckého dvora (14)
28.02.-01.03. Čeládka řemeslná, Otrokovice - workshop šermu a přednáška o středověké Kastílii
07.03.-08.03. Festival zapomenutých řemesel Brandýs
04.04.-05.04. Panská bitva (14)
04.04.-05.04. Seminář „Sto let vývoje italských škol šermu“ 1510-1610, Praha. Lektoři: Jakub Záruba, Petr Pistulka, Vít Hrachový
11.04.-13.04. Hohenfelden DE (10)
27.04. Libušín (12)
07.05.-10.05. Májový sněm Hradeckého dvora, tvrz Kurovice (14)
16.05. Gladius (2)
19.06.-21.06. Burgos, ES (13-14)
18.07.-19.07. Oživlý středověk Zlenice
25.07.-26.07. Dobývání Curie (12)
31.07.-02.08. Wolin, PL (10)
08.08.-09.08. Veligrad (10)
22.08.-23.08. Rogar, Velké Popovice (10)
21.08.-23.08. Bachrittertage Kanzach DE (14)
11.09.-13.09. Turnaj Hradeckého dvora (14)
27.09. Nobiles in tournament, Leipzig, DE (14)
17.10. Zádušní mše za Alžbětu Rejčku, Bazilika Nanebevzetí Panny Marie, Brno (14)

Kalendář akcí na sezónu 2019

Termín Akce Fotky
16.03.2019 9:30-14 Jarní šermířská burza KD Barikádníků, Praha
27.04.2019 Libušín
10.05.-12.05.2019 Májový sněm, tvrz Kurovice
21.06.-23.06.2019 Cheb
19.07.-21.07.2019 Dobývání Curie
09.08.-11.08.2019 Veligrad, Modrá u Uherského Hradiště
13.09.-15.09.2019 Turnaj Hradeckého dvora Alžběty Richenzy, Jaroměř
02.11.2019 Replicon - seminář krátkých technik s dvouručním mečem, Praha
16.11.2019 Seminář Oděv v historii, Zlín

Kalendář akcí na sezónu 2018

Termín Akce Fotky
24.02.2018 9:30-14 Jarní šermířská burza KD Barikádníků
30.03.-02.04.2018 Vikingové a Slovani - Hohenfelden v Durynsku
21.04.2018 Libušín (11.st.)
28.-29.04.2018 seminář biomechaniky v Plzni
19.05.2018 Gladius (2.st.)
23.-24.06.2018 Cheb (11.st.)
21.-22.07.2018 Dobývání Curie (11.st.)
11.-12.08.2018 Veligrad (10.st.)
18.-19.08.2018 Rogar (10.st.)
15.09.2018 slavnosti v Klecanech (13.st.)
15.09.2018 Turnaj Rejčka (13./14.st.)
03.11.2018 Replicon
17.11.2018 sparring

Kalendář akcí na sezónu 2017

Termín Akce Fotky
27.-30.04.2017 Libušín 01
27.05.2017 Gladius
17.-18.06.2017 Cheb 01
07.2017 pochod
22.-23.07.2017 Dobývání Curie (11.st.)
12.-13.08.2017 Veligrad (10.st.)
19.08.2017 Rogar (10.st.)
26.08.2017 Turnaj Curie (13.st.)
4.11.2017 Replicon - kopí, Fabris

Kalendář akcí na sezónu 2016

Termín Akce Fotky
20.02.2016 Chlumec u Ústí nad Labem (11.st.) 01, 02
05.03.2016 Klecany secvičná 01
19.03.2016 sparring
22.04.-24.04.2016 Libušín (11.st.) 01, 02, 03, 04,05, 06, 07
21.05.2016 Gladius (2.st.) 01
18.06.-19.06.2016 Cheb (11.st.) 01
25.06.2016 Liboc (2.st.)
Pochod
23.07.-24.07.2016 Dobývání Curie (11.st.) 01, 02, 03, 04
13.08.-14.08.2016 Veligrad (10.st.)
20.08.-21.08.2016 Rogar (10.st.)
03.09.2016 Tvrz Hummer (2.st.)
01.10.2016 Klecany trénink boje ve formaci
08.-09.10.2016 seminář Otrokovice (SHŠ Nuntius Regis)
15.10.2016 výcvik práce s tyčovými zbraněmi, Malešov (Ogari Pogoni)
05.11-06.11.2016 workshopy na Repliconu - dvě zbraně, fluentní šerm

Kalendář akcí na sezónu 2015

Termín Akce Fotky
18.04.2015 Klecany secvičná 01
22.04.-26.04.2015 Libušín 01, 02, 03, 04
21.06.2015 Cheb 01
26.06.-28.06.2015 Pochod
02.07.-06.07.2015 Poznávací výlet Polsko/Německo 01
25.07.-26.07.2015 Dobývání Curie 01, 02
08.08.-09.08.2015 Veligrad (Románci)
15.08.-16.08.2015 Rogar
02.09.2016 Tvrz Hummer

Kalendář akcí na sezónu 2014

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
12.09.2014Turnaj Rejčka Jaroměř Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy
23.08.2014Turnaj Curia Horní Vítkov u Chrastavy OS Curia Vítkov
16.08.2014Rogar Brdečný u Nevelkova OS Midgard
08.08.2014Veligrad Modrá u Uherského Hradiště OS Velkomoravané
01.08.2014Wolin Wolin, Polsko Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów
19.07.2014Dobývání CurieHorní Vítkov u Chrastavy OS Curia Vítkov
09.07.2014PkDV Český ráj SHŠ Au Jugé
15.06.2014Cheb Hrad Cheb OS Curia Vítkov
24.05.2014Gladius Horní Vítkov u Chrastavy OS Curia Vítkov
02.05.2014Májový sněm Mlýn Davídkov u Hryzel Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy
26.04.2014Libušín Libušín u Kladna OS Libušínský spolek přátel historie 01

Kalendář akcí na sezónu 2013

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
10.09.-15.09.2013FESTIVAL DEVÍN Bratislava SHŠ Argyll 01, 02
24.08.–24.08.2013Turnaj Curia Vítkov Horní Vítkov u Chrastavy OS Curia Vítkov 01
17.08.-18.08.2013Rogar Brdečný u Nevelkova OS Midgard 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08
10.08.-11.08.2013Veligrad Modrá u Uherského Hradiště OS Velkomoravané
26.07.-28.07.2013Festival Slovanů a Vikingů Wolin Wolin, Polsko Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów
20.07.-21.07.2013Dobývání Curia Vítkov Horní Vítkov u Chrastavy OS Curia Vítkov 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10
15.06.-15.06.2013ChebHrad ChebOS Curia Vítkov
25.05.-25.05.2013Lipová OS Curia Vítkov
03.05.-05.05.2013Májový sněm hradeckého dvora Mlýn Davídkov u Hryzel Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy 01, 02
18.04.-21.04.2013Libušín Libušín u Kladna OS Libušínský spolek přátel historie 01, 02, 03
06.04.2013Panská bitva Vysočina01, 02, 03

Kalendář akcí na sezónu 2012

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
01.12.-01.12.2012Přátelský sparring se zbraněmi IX Praha Au Jugé
13.10.-13.10.2012Svatováclavské oslavy v Klecanech Klecany u Prahy Město Klecany 01
13.09.-16.09.2012Turnaj královny Elišky Rejčky Jaroměř Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy 01
25.08.–25.08.2012Turnaj Curia Vítkov Horní Vítkov u Chrastavy OS Curia Vítkov 01, 02
18.08.–19.08.2012Rogar Brdečný u Nevelkova OS Midgard 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12, 13
10.08.-12.08.2012Veligrad Modrá u Uherského Hradiště OS Velkomoravané 01, 02, 03
21.07.-22.07.2012Dobývání Curia Vítkov Horní Vítkov u Chrastavy OS Curia Vítkov 01, 02, 03, 04, 05
23.06.-24.06.2012777 let Chlumce nad Cidlinou - Městské slavnostiChlumec nad Cidlinou Město Chlumec nad Cidlinou 01, 02, 03
19.05.-20.05.2012Gladius Horní Vítkov u Chrastavy OS Curia Vítkov 01
04.05.-06.05.2012Májový sněm hradeckého dvora Mlýn Davídkov u Hryzel Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy
21.04.-21.04.2012Libušín Libušín u Kladna OS Libušínský spolek přátel historie 01, 02, 03, 04, 05
14.01.–14.01.2012Dračí setbaDohalice u Hradce Kralové DKHS Tesáci 01

Kalendář akcí na sezónu 2011

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
12.11.2011 Přátelský sparring se zbraněmi VIII Praha Au Jugé video/YouTube
07.09.-11.09.2011 Turnaj královny Elišky Rejčky Jaroměř Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, video, Promo video
27.08.–27.08.2011 Turnaj Curia Vitkov Horni Vitkov u Chrastavy OS Curia Vitkov 01, 02, 03, 04,
19.08.–21.08.2011 Rogar Brdečný u Nevelkova OS Midgard 01, 02, 03, 04, 05
13.08.-14.08.2011 Veligrad Uherské Hradiště OS Velkomoravané 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08
23.07.–24.07.2011 Dobyvani Curia Vitkov Horni Vitkov u Chrastavy OS Curia Vitkov 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09
14.05.–15.05.2011 Gladius Horni Vitkov u Chrastavy OS Curia Vitkov 01, 02, 03, 04
23.04.-24.04.2011 Libušín Libušín u Kladna SHŠ KYRIUS
09.04.2011 Přátelský sparring se zbraněmi VII Praha Au Jugé video
05.03.-05.03.2011 Sparring SHŠ Olšanští Praha SHŠ Olšanští
15.01.–15.01.2011 Dračí setba Dohalice u Hradce Kralové DKHS Tesáci 01, 02

Kalendář akcí na sezónu 2010

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
20.11.-20.11.2010 Přátelský sparring se zbraněmi VI Praha Au Jugé
20.08.–22.08.2010 Rogar Brdečný u Nevelkova OS Midgard 01, 02, 03, 04, 05
14.08.-15.08.2010 Veligrad Uherské Hradiště OS Velkomoravané 01, 02, 03, 04
04.08.–09.08.2010 Festival Slovanů a Vikingů XVI. Wolin Wolin, Polsko Stowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów 01, 02, 03
24.07.–25.07.2010 Dobyvani Curia Vitkov Horni Vitkov u Chrastavy OS Curia Vitkov 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07
26.06.–26.06.2010 Představení Frýdlant nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí SHŠ AuJugé 01
22.05.–23.05.2010 Gladius Horni Vitkov u Chrastavy OS Curia Vitkov 01
07.05.–09.05.2010 Májový sněm Hradeckého Dvora Mlýn Davídkov u Hryzel Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy
24.04.-26.04.2010 Libušín Libušín u Kladna SHŠ KYRIUS 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08
10.04.-10.04.2010 Přátelský sparring se zbraněmi V Praha Au Jugé
20.03.-20.03.2010 Sparring škol šermu Ars Maiorum a Digladior Praha Digladior
27.02.-27.02.2010 Konec Berserkrů v Čechách IV Praha Einherjar 01
30.01.-30.01.2010 Blakkr Ulfr III Vltavinova, Slivenec, Praha Wulfgard 01
16.01.–16.01.2010 Dračí setba Dohalice u Hradce Kralové DKHS Tesáci 01, 02, 03

Kalendář akcí na sezónu 2009

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
10.09.-13.09.2009 Turnaj královny Elišky Rejčky Jaroměř Dvůr hradecké královny Alžběty Richenzy 01, 02, 03, 04
28.08.-30.08.2009 Rosice Rosice u Brna SHŠ Taranis 01, 02
30.07.-02.08.2009 WolinWolin, PolskoStowarzyszenie Centrum Słowian i Wikingów 01
08.08.–09.08.2009 Veligrad Uherské Hradiště OS Velkomoravané01, 02, 03
25.07.–26.07.2009 Wothanburg Curia Vítkov, Horní Vítkov u ChrastavyOS Curia Vítkov 01, 02, 03, 04, 05, 06
18.07.–19.07.2009 Rogar Brdečný u Nevelkova OS Midgard 01, 02, 03, 04, 05
29.05.–31.05.2009 Ve stínu OrlicVémyslice u Moravského Krumlova SHŠ Taranis 01
24.04.-26.04.2009 Libušín Libušín u Kladna SHŠ KYRIUS 01, 02, 03, 04

Kalendář akcí na sezónu 2008

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
08.08.–10.08.2008 Veligrad Uherské Hradiště OS Velkomoravané01, 02
19.07.–20.07.2008 Wothanburg Curia Vítkov, Horní Vítkov u ChrastavyOS Curia Vítkov 01, 02, 03, 04, 05
11.07.–13.07.2008 Rogar Brdečný u Nevelkova OS Midgard 01, 02, 03, 04
30.05.–01.06.2008 Ve stínu OrlicVémyslice u Moravského Krumlova SHŠ Taranis Galerie
01.05.–04.05.2008 Turniej w IlzyIlza, Polsko Smocza Kompania 01, 02, 03
100MB MPEG video. Prvnich 8 minut jsou turnaje.
19.01.–19.01.2008 Dračí setba Dohalice u Hradce Kralové DKHS Tesáci Galerie

Kalendář akcí na sezónu 2007

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
05.08.2007 Rogar Neveklov u Benešova u Prahy (9.st.) SHŠ Midgard Galerie, Video
21.07.–22.07.2007 Wothanburg VII Wothanburg, Horní Vítkov u Chrastavy, Liberec Curia Vítkov 01, 02
11.05.–13.05.2007 Čas Vlků V Kouřim u Prahy SHŠ Skjaldborg Galerie
13.01.–13.01.2007 Dračí setba Dohalice u Hradce Kralové DKHS Tesáci Galerie

Kalendář akcí na sezónu 2006

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
28.07.–30.07.2006 Budeč 2006 Budeč u Zákolan u Prahy Tua Deargh, Adalbertus, Dunkelheim 01, Galerie
02
22.07.–23.07.2006 Wothanburg VIII Wothanburg, Horní Vítkov u Chrastavy, Liberec Wothanburg Galerie
Galerie
14.01.–14.01.2006 Dračí setba Dohalice u Hradce Kralové DKHS Tesáci

Kalendář akcí na sezónu 2005

Datum Název Místo Pořadatel Fotky
30.04.–01.05.2005 Čas Vlků IV Stará Kouřim u Prahy Skjaldborg Galerie
03.06.–05.06.2005 Ve stínu Orlic Vémyslice u Moravského Krumlova SHŠ Taranis, Znojmo Galerie
16.07.–17.07.2005 Pohané v knížecích Čechách Mnichovice u Prahy Dunkelheim
30.07.–31.07.2005 Wothanburg VII Wothanburg, Horní Vítkov u Chrastavy, Liberec Wothanburg Galerie

Kalendář akcí na sezónu 2004

Datum Název Místo Fotogalerie
30.04.2004 Čas Vlků III Kouřim u Prahy http://galerie.lupi.cz/casvlku3
31.07.2004 Wothanburg VI Wothanburg, Horní Vítkov u Chrastavy, Liberec http://galerie.lupi.cz/wothanburg6
Nahoru